Zespół

Arkadiusz Kropidłowski

Szef kuchni The Winners Pub od 2012r. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych restauracjach Wrocławia, szkolenia i konkursy międzynarodowe czynią go mistrzem w tym co robi.

Perfekcjonista w każdym calu. Elokwentny, pewny siebie, z poczuciem humoru, człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Zagorzały kibic WKS Śląsk Wrocław i Real Madryt.
 


 

  Marcin Dams

Szef baru od 2013r. Bogata wiedza barmańska zdobyta podczas szkoleń, kursów barmańskich i licznych konkursów sprawiła, że „winnersowe” drinki smakują tak wyjątkowo.

Spokój, opanowanie, cierpliwość i umiejętność słuchania – dzięki tym cechom miejsca przy barze w The Winners Pub są chętnie zajmowane.

 

 

Filip Stańczyk

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w uznanych lokalach Wrocławia oraz ukończony kurs sommelierski, sprawiły że jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu.

Zapał do pracy, zaangażowanie, komunikatywność i jego poczucie humoru - to wszystko spowodowało, że The Winners Pub tętni życiem.

 

 
 

Martyna Szczurek

Kelnerka, piękniejsza strona The Winners Pub. Profesjonalistka na każdym kroku, wiecznie uśmiechnięta, czym zaskarbiła sobie sympatię wielu gości.

Błyskotliwość i intuicja skutecznie pomagają jej wyczuć  potrzeby naszych gości.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.