Catering dla firm

Jeśli poszukujesz cateringu dla firm we Wrocławiu – nie ma lepszego miejsca niż The Winners SteakHouse! Nasz lokal znajduje się w samym sercu Wrocławia. Dzięki tej wygodnej lokalizacji dostarczymy catering błyskawicznie do każdego miejsca w mieście.

Dlaczego catering The Winners SteakHouse?

Organizacja imprez i eventów to dla nas codzienność. Doskonale wiemy, jakie dania przygotować, by zaspokoić apetyty Twoich pracowników. Co więcej, z nami nie musisz długo czekać na realizację zamówienia – dzięki doświadczeniu naszej kadry wszystkie posiłki przygotowujemy szybko i sprawnie. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze, świeże składniki i współpracujemy z lokalnymi dostawcami. Wybierając nasz catering dla firm we Wrocławiu otrzymasz pyszne, atrakcyjne dania, które Twoja grupa będzie wspominać jeszcze długo po imprezie.

Catering dla firm i bogate menu we Wrocławiu

W The Winners SteakHouse słyniemy z naszych steków i dań mięsnych, ale w naszej karcie znajdziesz także opcje wegetariańskie. Nie musisz się więc martwić zamówieniami z kilku miejsc – bez problemu przygotujemy także dania bezmięsne dla Twoich pracowników, zarówno przekąski, jak i dania główne. Wystarczy, że podasz nam liczbę pracowników i ich preferencje kulinarne, a my zaproponujemy optymalne menu.
Jeśli natomiast potrzebujesz indywidualnego podejścia do menu, ale podoba Ci się nasza kuchnia – skontaktuj się z nami! Wspólnie stworzymy catering, który spełni oczekiwania Twoje i Twoich pracowników.

ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław 50-072