Wigilia firmowa

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej spędzamy wigilie firmowe w biurze. W końcu by skutecznie oderwać się od codzienności i w pełni przestawić na świąteczną atmosferę, lepiej zdecydować się na wigilijną imprezę firmową w klimatycznym lokalu.
Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na wigilię firmową we Wrocławiu – serdecznie zapraszamy do Winners SteakHouse!

Niezapomniana wigilia firmowa w centrum Wrocławia

W Winners SteakHouse mamy duże doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez – a wigilie firmowe nie są tu wyjątkiem. W naszej ofercie dla firm znajduje się zarówno sezonowe, świąteczne menu, jak i potrawy z naszej regularnej karty. Podczas imprezy można też dowolnie zamawiać drinki z naszego baru – a wybór jest spory! Mamy zarówno piwo i wódkę, czyli tradycyjne, polskie trunki, jak i amerykańską whiskey czy argentyńskie wino. Dodatek świetnego alkoholu sprawi, że twoi pracownicy będą mogli odprężyć się podczas wigilii firmowej i na pewno pomoże im zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Wigilia firmowa na wrocławskim Starym Mieście

Winners SteakHouse mieści się w samym centrum Wrocławia – od miejskiego rynku dzieli go dosłownie krótki spacer. Dzięki tej doskonałej lokalizacji łatwo do nas dotrzeć, a złapanie taksówki czy tramwaju po intensywnej imprezie nie będzie stanowić żadnego problemu. Organizacją wigilii firmowych zajmujemy się od lat i z przyjemnością pomożemy w organizacji idealnej imprezy dla Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław 50-072