Spotkania biznesowe

Idealne miejsce na spotkania biznesowe we Wrocławiu? Zdecydowanie The Winners SteakHouse! Oprócz kuchni i klimatu naszym niepodważalnym atutem jest lokalizacja w samym sercu miasta. Do The Winners SteakHouse trafisz po krótkim spacerze z wrocławskiego rynku, transportem miejskim lub własnym autem.

Unikalny klimat – idealne wnętrze na spotkania biznesowe

Nasze wnętrza są starannie zaaranżowane i dopracowane w każdym calu, ale wciąż przytulne, z nieformalną atmosferą. Na spotkanie biznesowe to idealna kombinacja. Jeśli potrzebujesz szybkiego sposobu na wywarcie pozytywnego wrażenia i przełamanie “lodów“ z potencjalnym klientem lub partnerem – kolacja przy doskonałym steku i w towarzystwie dobrego alkoholu to strzał w dziesiątkę.

Nowoczesna kuchnia i doskonały alkohol we Wrocławiu

W naszym lokalu znajdziesz najlepsze steki we Wrocławiu – a przynajmniej tak twierdzą nasi stali klienci. Jeśli chcesz wywrzeć pozytywne wrażenie na swoich gościach biznesowych, koniecznie zwróć uwagę na nasze menu. W Winners serwujemy nie tylko steki, ale i dania z owoców morza oraz potrawy bezmięsne – nie musisz więc obawiać się o preferencje kulinarne Twojego gościa. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Nie inaczej jest w przypadku karty alkoholi – szkocka whiskey, polska wódka czy argentyńskie wino – to wszystko znajdziesz w naszym wrocławskim lokalu.
Jeśli poszukujesz miejsca na spotkanie biznesowe we Wrocławiu – skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zarezerwujemy dla Ciebie świetny stolik w wybranym terminie.

ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław 50-072