Urodziny we Wrocławiu

Poszukujesz idealnego miejsca na imprezę urodzinową we Wrocławiu? Nie musisz szukać dalej! W samym centrum miasta znajdziesz nasz steakhouse – The Winners SteakHouse. Słyniemy nie tylko z doskonałej kuchni, ale też niezapomnianych imprez i nigdy nie odmawiamy organizacji urodzin w naszym lokalu.

Gdzie na urodziny we Wrocławiu?

Serdecznie zapraszamy do The Winners SteakHouse na świętowanie urodzin. Dysponujemy rozbudowaną kartą dań, a każde z nich jest dopracowane w każdym szczególe. Często zajmujemy się organizacją imprez urodzinowych, dlatego doskonale wiemy jak spełnić wymagania solenizanta i jego gości. Słyniemy ze steków i dań mięsnych, ale znajdziesz u nas także opcje wegetariańskie oraz dania z owoców morza. Dzięki temu każdy gość na przyjęciu urodzinowym we Wrocławiu znajdzie w naszym menu coś dla siebie!

Menu alkoholowe na urodziny w The Winners SteakHouse

W naszym lokalu odkryjesz również najróżniejsze alkohole świata, które zostały dopasowane do serwowanych przez nas dań. Doskonałe wina, szkockie whisky i amerykański bourbon, piwo prosto z beczki, liczne rodzaje drinków i koktajli, czy po prostu klasyczna, polska wódka – mamy wszystko, co potrzebne na imprezie urodzinowej! Z nami spędzisz miło czas bez względu na wiek, czy to podczas przełomowej 18-nastki, czy podczas późniejszych urodzin.

Wszystkich zainteresowanych organizacją urodzin w naszym lokalu we Wrocławiu – serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie. Wspólnie zorganizujemy niezapomnianą imprezę urodzinową!

ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław 50-072