Imprezy okolicznościowe

The Winners SteakHouse to doskonałe miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Od lat organizujemy imprezy integracyjne, wigilie firmowe, czy przyjęcia urodzinowe w gronie rodziny i znajomych. Każda z tych imprez wymaga indywidualnego podejścia – które z przyjemnością zapewnimy.

The Winners SteakHouse- idealne menu na wrocławskie imprezy okolicznościowe

Nasz lokal wyróżnia się przytulnymi, klimatycznymi wnętrzami. Przy jego urządzaniu zainspirowały nas amerykańskie puby lat 30-stych, z ich wygodnymi lożami i ciepłym oświetleniem. W naszym menu stawiamy na dania mięsne, przede wszystkim soczyste steki i bogate w smaku burgery, ale znajdziesz u nas również opcje wegetariańskie.
Dla prawdziwych koneserów mamy coś wyjątkowego – najdroższą, japońską wołowinę KOBE BEEF. To prawdziwa gratka nie tylko dla wielbicieli wołowiny! Charakterystyczny, unikalny smak tego mięsa wynika z niskich przyrostów dziennych oraz przerostów tkanki tłuszczowej.

Udana impreza w centrum Wrocławia

Oprócz bogatego menu, w The Winners znajdziesz też szeroki wybór alkoholi z całego świata. Bez znaczenia, czy jesteś smakoszem europejskich win, czy może preferujesz amerykańskiego bourbona – zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich gości mamy szeroki wybór trunków, które spełnią ich oczekiwania!
Jeśli interesuje Cię wyprawienie imprezy okolicznościowej w naszym wrocławskim lokalu – daj znam znać. Z przyjemnością omówimy szczegóły i pomożemy Ci zorganizować imprezę, o której rodzina, znajomi czy współpracownicy długo nie zapomną!

ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław 50-072