Wieczór kawalerski

Nie masz pomysłu na wieczór kawalerski we Wrocławiu? A co powiesz na doskonałą, sycącą kolację na dobry początek? Mówimy tutaj o stekach, burgerach i sezonowanej wołowinie, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienie. W końcu nawet tradycyjna, męska wędrówka po barach nie może trwać wiecznie – a już na pewno nie bez solidnego posiłku.

Wieczór kawalerski we wrocławskiej restauracji

Nie każda restauracja przyjmie wieczór kawalerski z otwartymi ramionami… ale u nas nie musisz się tym martwić. Doskonale wiemy, że każdy świadek marzy o tym, by zorganizować dla Pana Młodego niezapomniany wieczór kawalerski. Z przyjemnością w tym pomożemy. Chętnie witamy w naszym lokalu większe grupy gości – także w przypadku wieczorów kawalerskich we Wrocławiu. Jesteśmy pewni, że klimatyczny wystrój naszego SteakHouse świetnie wpasuje się w klimat tej wyjątkowej, męskiej imprezy.

Winners Pub SteakHouse – najlepsze steki we Wrocławiu

Na naszej stronie internetowej znajdziesz oficjalne menu z daniami, które możemy Wam zaserwować podczas wieczoru kawalerskiego we Wrocławiu. Mamy doskonałą, świeżą wołowinę od najlepszych dostawców i oczywiście – bogatą kartę alkoholi. U nas zjecie pyszny, sycący obiad czy kolację w samym centrum miasta, by w późniejszej części wieczoru odrywać inne atrakcje, które ma do zaoferowania Wrocław.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły i wspólnie przygotujemy niezapomniany wieczór kawalerski dla Pana Młodego i jego ekipy.

ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław 50-072